7. 8. 2020 - III. turnus - den čtrnáctý

Informace k ukončení LDT Klubu 112

Zdárec lidi :) Blíží se konec a tento konec nás všechny velmi mrzí. Tábor se nám velmi povedl. A klidně bychom s těmito dětmi pokračovali dál ... třeba se uvidíme zase za rok, kdo ví :)

Jelikož dnes odjíždí jedno dítko (o dva dny dříve), protože .. já ani nevím ... není důvod se bavit s některými z rodičů... a jak je vidět, s těmito rodiči se ani bavit nejde :) Ostatní děti byly ve větší pohodě a za to jsme hodně vděční :) Vznikly tu, anebo se hodně prohloubily, vztahy a budeme se na většinu dětí hodně těšit :)

Pro děti si přijeďte v uvedeném čase, a to v pátek 7. 8. 2020 od 16:00 do 18:00. Opět vás bude čekat organizační zastávka na "křižovatce", abyste měli hladký průjezd do Bandárie a nepřekvapilo vás auto v protisměru. Cesta je to úzká, ale to už víte :) Jakmile projedete "kontrolou", už budeme znát jméno dítěte nebo dětí a začne se vše chystat :) My moc děkujeme za důvěru ... a už nyní stříháme metr do dalšího tábora :)

Loga partnerů Klubu 112

Bandárie
Bandárie - tábořiště pro tábory Klubu 112
Diplomy za výtvarné snažení v oddíle Šikulové
Nej holky a bojové sporty
Atrakce na táborové pouti pro děti za groše
Výcvik taktiky Airsoft vojáků

Zahajujeme sezónu 2021

Jakmile skončila současná táborová sezóna, začali jsme připravovat letní dětské tábory 2021. Máme již rozpracovanou celotáborovou hru: Hra o trůn Bandagattu :) Máte se na co těšit :)

přečíst celé

Sezóna s Covid-19

Táborovou sezónu neblaze ovlivnila světová pandemie koronaviru Covid-19. Od poloviny května můžeme být rádi, že tábory vůbec mohou proběhnout. Jak budou probíhat s námi? Dozvíte se v tomto článku.

přečíst celé

Bandárie pro letní dětské tábory

Naše Bandárie začíná získávat svou podobu. Máme za sebou několik pracovních víkendů. Máme uklizeno a začínáme budovat! Bandárie bude to nejkrásnější tábořiště pro letní dětské tábory :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

Alive
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel
Schneider

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?