Letní dětský tábor 2020 - II. turnus - klasický letní dětský tábor pro děti

Informace k zahájení:

Aktualizováno: 17:01 - 9. 7. 2020

Přečtěte si pečlivě veškeré informace na našem webu. Zareagujte prosím na nutná opatření s maximální pečlivostí a svědomitostí. Letošní sezóna není snadná pro nikoho. I tak jsme se snažili zajistit vše k provozu tábora a povedlo se nám to.
Zajistěte si k Lékařskému posudku také Potvrzení o bezinfekčnosti + Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění

Mějte všechny 3 platná potvrzení! Nezapomeňte na povlečení (povlečení na postel + povlak na polštář - už nemáme 20ks na půjčení jako na I. turnusu). Dítě potřebuje ekologickou zubní pastu. Dále spacák. Nemusíte dítěti dávat velké kapesné. Cílem výletu není civilizace, protože je to zakázané. Dále krém na opalování a hodí se repelent. Ale to vše už někde píšeme. Stačí si přečíst dostupné informace. A zrovna na našem webu je informací dostatek.

Příjezd vlastní dopravou dne 11. 7. 2020 v čase od 16:00 do 18:00. My musíme do Vašeho příjezdu vydesinfikovat celý areál.
Po celou dobu se nevzdalujte od vozidla. Dítěti již cestou vysvětlete, že se nemá čeho obávat. Že zkrátka chceme všichni zůstat zdraví a ve stejném zdraví si užít i tábor :) Mějte připravené kompletní (v pořádku) dokumenty. V připraveném prostoru si převezmeme dítko a jeho vybavení. 
Tábor skončí v pátek 24. 7. 2020 v odpoledních hodinách

Adresa Bandárie:
Vratečínská (Vratečín je obecně známý název lokality obce Bělčice)
Bělčice  387 43
GPS: 49°30'47.4"N 13°51'38.4"E
 

Po příjezdu do Bandárie bude celá posádka auta přeměřena teploměrem. Do areálu budou vpuštěny jen osoby, u kterých celá posádka auta byla v době našeho měření bez zvýšené teploty. 
Dítě nesmí mít žádné příznaky nemoci, a to například mimo běžně známé příznaky také virážku, puchýče, zarudlé oči atd.

Po celou dobu prosím dodržujte pokyny členů Bandičky. Vše děláme proto, abychom ochránili jak vaše děti, tak i budoucí naše děti včetně dospěláků.

Novinky na seznamu Doporučeného vybavení - přečtěte si pečlivě stránku: Léto s Covid-19
 

Hledáte pro své dítě tábor, kde bude v bezpečí?

Náš letní dětský tábor od svého založení v roce 2008 má nejednu zavedenou zásadu. Mezi prvními zásadami stojí Bezpečí. Naši dospěláci jsou ze složek IZS, tj. jsme hasiči, policisté, záchranáři, vojáci. Víme, jak život dokáže být nebezpečný a právě proto bezpečí vašeho dítěte je u nás na prvním místě. Dospěláci starající se o vaše dítě, podstupují nejedno kolektivní školení. Naší snahou je, aby každý dospělák dokázal rozpoznat rizika a dokázal jim předcházet. A důsledkem toho je, že od začátku našich táborů jsme neměli žádný vážný úraz.

DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KORONAVIROVÉ SEZÓNĚ 2020

Po dlouhé době v nejistotě jsme získali informace, o které se chceme a musíme s vámi podělit. Táborovou sezónu 2020 neblaze ovlivnila koronavirová krize. Mnoho táborů ukončilo svou činnost. My se přizpůsobili. Zde jsou aktuální podmínky a změny LDT 2020 - Více na: Léto s Covid-19.

Hledáte pro své dítě letní dětský tábor, který jej dokonale v létě zabaví a něco nového se naučí?

Další prioritou našich dospěláků je připravit, zajistit a zrealizovat bohatý a pestrý program, který zabaví každé dítě. Nejde nám jen o pouhou zábavu, ale snažíme se každé dítě posunout a probudit v něm zájem a touhu o další zajímavé aktivity. Program jako je ten náš, ztěží naleznete na jiném dětském táboře.

XBENJAMINCIX

Hledáte pro své dítě opravdu kvalitní letní dětský tábor?

Náš tábor je připravován 365 dnů v roce. Pečlivě posuzujeme každý detail a je jedno, kterou část tábora takto připravujeme. Program, aktivity, strava, výchova. Na všem si dáváme záležet a právě proto je náš letní dětský tábor tak oblíbený. Nedokážeme se zalíbit všem, ale náš tábor, organizace, program, spolupráce atd., jsou pozitivně vnímány 97 % rodičů i samotných dětí.

U návštěvy hasičů pro Záchranáře
Filtrování a čištění vody
Rozdělávání ohně při výcviku Survival
Získávání vody při výcviku přežití
Ukázka práce hasičů pro Záchranáře
Vybavení pro výcvik Záchranářů
Život v improvizovaném tábořišti
Ukázka práce hasičů pro Záchranáře
Rozdělávání ohně při výcviku Survival
Upravená vesta s vybavením pro Záchranáře
Výcvik na vodě při Survival výcviku
Signální oheň pro případ ztroskotání

Tábory děláme srdcem a mozkem a vytvážíme hravý dětský svět

Hledáte pro své dítě kvalitní letní dětský tábor se zajímavým programem, bohatým vybavením, s péčí mnoha dospěláků, s poctivou kvalitní domácí kuchyní v krásném prostředí našeho areálu Bandárie uprostřed nádherných lesů? Dál nehledejte. Našli jste. Tábory už děláme druhou desítku let a máme s dětmi bohaté zkušenosti. Pro děti máme připravený atraktivní program plný nových zážitků, informací, dovedností a zkušeností. Tento II. turnus je táborová klasika, ovšem pojatý na dnešní dobu neklasicky. Tábory děláme srdcem a taky mozkem. Nejde nám jen o bezduché hry, ale chceme děti nastartovat a ukázat jim zkrátka jiný, lepší svět.

Celotáborová hra pro letní dětské tábory 2020 - MIB - MEN IN BLACK

Celotáborová hra pro letní dětské tábory 2020

Zúčastněte se přísně tajné mise MIB a pomozte zachránit Zemi i celou galaxii a naše sousedy. V průběhu hry se podíváme do vesmíru, budeme cestovat v čase, absolvujeme speciální výcvik a mnoho dalšího. Na všechny agenty se těší Agent J.

II. turnus - klasický letní dětský tábor plný tradičních táborových aktivit se zaměřením na sport

II. turnus letního dětského tábora Klubu 112 je plný her a klasických táborových a sportovních aktivit. Navíc, využijeme naše pestré vybavení a tak si děti vyzkouší střelbu s airsoftovým vybavením, filtraci vody, vaření na ohni a mnoho dalšího. Tento II. turnus je moderně pojatou táborovou klasikou.

HV/HB - Jan Borůvka, hlavní vedoucí tábora Klubu 112 Pozvánka na dětský tábor Klubu 112

"Tento turnus je více méně novinkou, tedy jen co se termínu týče. V táborové sezóně 2020 máme 4 turnusy. Zažité máme jen dva. Do našeho II. turnusu chceme dát to nejlepší z klasiky. Čeká nás zase mnoho nových dětí, takže už předem víme, že trochu déle potrvá, než se děti rozkoukají a také srovnají. Nádherné tábořiště dětem poskytuje mnoho příležitostí a možností k hrám. Stejně tak naše rozmanité vybavení. Moc se na tuto sezónu táborů těším. Čeká mě zase mnoho nových zkušeností a zážitků a stejně tak i naše/vase děti. Pošlete přihlášku a nebudete litovat :)
Těším se na vás,

Honza Borůvka, hlavas aneb HV/HB

Lucka Kutílková - vedoucí táborové prima Bandičky Osobní doporučení vedoucí oddílu Lucky Kutílkové

Tento tábor jsem si vybrala, protože mě zaujal svým programem s odhodlaností. Bála jsem se toho, ale bylo to úžasné místo a každý den se těším na další rok, kdy budu zase trávit čas s dětma a úžasnou Bandičkou. Tento tábor nabízí velice pestrý program, u kterého se zabaví děti i dospělí. Jsme všechni jedna velká rodina. Pro děti děláme maximum a vyplácí se nám to. Děti si užívají a těší se na další rok. Tohle je sen každého, kdo na tábory jezdí. Každý den je zde zábava a i když nám vše nevychází na 100%, dokážeme se s tím společně poprat. Jednoduše řečeno, jsme nejlepší tábor na světě.

Pojeďte s námi na letní dětský tábor do naší Bandárie

Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie

Základní informace - II. turnus letního dětského tábora 2020 Klubu 112

Fotografie z programu táborů 2009 - 2019

Andrea Kalousová dělá na táboře svačinářku
Bubnujeme s Tokhim proti šikaně
Airsoft výcvik vojáků
Historická ukázka příslušníků Policie ČR
Celodenní výlet na táboře
Náštěva taktické základy Čáslav
Koncert Evy Matějovské
Návštěva kouzelníka Pavla Dolejšky
Z návštěvy Policie ČR
Celodenní výlet na koupaliště Vlašim
Ukázka práce Policie ČR na táboře
Z návštěvy Seznam se bezpečně
Autogramiáda Andrejky Kalousové
Návštěva kouzelníka Tomasiána
Dynamická ukázka PČR pro děti na táboře
Z celotáborové hry Hvězdná brána
Táborový sklad airsoft vybavení
Z celotáborové hry Pevnost Boyard

On-line deník z letního dětského tábora

Copak se děje v Bandárii? Co zrovna dělají naše/vaše děti? Jaké máme počasí, co dobré k jídlu, stav marodky a kdo navštívil náš tábor? To vše se dozvíte v našem táborovém on-line deníku.

II. turnus 2020 - 11. 7. - 25. 7. 2020

11. 7. 2020 - Den první

Den první je ve znamení zahájení tábora, příjezdu, rozdělení do oddílů, ubytování a také prvních her v oddílech.

12. 7. 2020 - Den druhý

13. 7. 2020 - Den třetí

14. 7. 2020 - Den čtvrtý

15. 7. 2020 - Den pátý

16. 7. 2020 - Den šestý

17. 7. 2020 - Den sedmý

18. 7. 2020 - Den osmý

19. 7. 2020 - Den devátý

20. 7. 2020 - Den desátý

21. 7. 2020 - Den jedenáctý

22. 7. 2020 - Den dvanáctý

23. 7. 2020 - Den třináctý

24. 7. 2020 - Den čtrnáctý

25. 7. 2020 - Den poslední

Důležité informace, podklady a instrukce


Informace k ukončení tábora a příjezdu autobusů - zveřejníme nejpozději 23. 7. 2020

Důležité sdělení: Lékařské posudky děti obdrží zpět poslední den v obálce společně se zbytky kapesného a předaných léků. V obálce může být ještě Zdravotní záznam z průběhu tábora a to v případě, že naše/vaše dítě bude na táboře v péči táborového zdravotníka (zakreslená klíšťata, naměřené teploty, dieta, doporučení). Obálka je zalepená. Bude-li rozlepená, tak to udělalo naše/vaše dítko :) Obálka může obsahovat i jiné, další důležité sdělení z průběhu tábora a to by mohl být důvod zájmu otevřít tuto obálku dětmi :)

Odjezd autobusů z tábora: xx:xx
Plánovaný příjezd do Prahy: xx:xx (místo stejné jako u odjezdu na tábor)
Důležité informace: Děti a zavazadla nemusí jet ve stejném autobusu.


Nehodí se vám termín tábora? Vyberte si jiný!


Loga partnerů Klubu 112

Vojta Mitkov
Vytváření jmenovek oddílu Šikulové
Dynamická ukázka PČR pro děti na táboře
Bandárie
Šikulové si vyrábějí krabici na výrobky
Náštěva taktické základy Čáslav

Sezóna s Covid-19

Táborovou sezónu neblaze ovlivnila světová pandemie koronaviru Covid-19. Od poloviny května můžeme být rádi, že tábory vůbec mohou proběhnout. Jak budou probíhat s námi? Dozvíte se v tomto článku.

přečíst celé

Bandárie pro letní dětské tábory

Naše Bandárie začíná získávat svou podobu. Máme za sebou několik pracovních víkendů. Máme uklizeno a začínáme budovat! Bandárie bude to nejkrásnější tábořiště pro letní dětské tábory :)

přečíst celé

60 % kapacity je obsazená

Volná místa a kapacita v oddílech našich turnusech začíná ubývat. Celkově 60 % naší kapacity je obsazená. Letní dětské tábory 2020 budou stát za to a proto neváhejte a posílejte přihlášky!

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

Alive
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel
Schneider

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?