Letní dětský tábor 2020 - III. turnus

Tento turnus, tj. III. turnus Klubu 112 máme už vyzkoušený. Poprvé byl v nabídce v táborové sezóně 2019. Pořád byl hlad po klasickém táboře bez specializovaných oddílů a tak, když nám do klína spadla příležitost pronajmout si tábořiště na dva turnusy, skočili jsme po ní. Děti byly ve standardních oddílech podle věku a v průběhu tábora se děti věnovaly všemu, k čemu jen na táboře máme vybavení. Tento turnus je tedy již naší táborovou klasikou a inspiroval nás i pro organizaci II. turnusu, který bude více méně podobný, tedy alespoň do té doby, dokud nedostaneme zase nějaký originální nápad. Tak jako tak, na děti čekají klasické táborové aktivity jako sport, střelba, stavění stanů, rozdělávání ohňů, filtrování vody, nácvik první pomoci, vyrábění a mnoho dalšího. III. turnus je poctivá klasika a komu se nehodí nabízený termín, může si ještě vybrat třetímu turnusu podobný II. turnus.

DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KORONAVIROVÉ SEZÓNĚ 2020

Po dlouhé době v nejistotě jsme získali informace, o které se chceme a musíme s vámi podělit. Táborovou sezónu 2020 neblaze ovlivnila koronavirová krize. Mnoho táborů ukončilo svou činnost. My se přizpůsobili. Zde jsou aktuální podmínky a změny LDT 2020 - Více na: Léto s Covid-19.

HV/HB - Jan Borůvka, hlavní vedoucí tábora Klubu 112 Pozvánka na dětský tábor Klubu 112

"Tento turnus je už zaběhnutý. Z informací vím, že se nám tam potká mnoho dětí z loňska. Snad jedinou změnou bude to, že z loňského prvního turnusu se stává v sezóně 2020 turnus třetí. Z dvojky je čtyřka. Nově máme jedničku a dvojku a proto z jedničky je trojka a ze dvojky čtyřka. I když čtyřka je vlastně taky jednička :) Je to blázinec, že? Ale co se dá dělat, když máme možnost a příležitost se rozšiřovat a jezdit do vlastního. Pronajímat to? Ne. My všichni máme rádi děti a pro ně to děláme.
Těším se na vás,

Honza Borůvka, hlavas aneb HV/HB

Blanka Baštincová - chobotnička táborové prima Bandičky Osobní doporučení Blanky Baštincové

Proč si vybrat právě tento tábor? No protože je nejlepší. Honza a Terezka, který tábor organizují, žijí plánováním, organizováním a pak průběhem tábora. Moje zkušenosti jsou zkušenosti pomocnice v kuchyni, mámy a babičky. Kuchyně - s čistým svědomím můžu říct, že strava je velmi kvalitní, nepoužívají se žádné náhražky, polotovary atd. Děti mají vše i něco navíc. Během turnusu jsem viděla, jak dětem chutnalo, přidávaly si, chválily. Pokud to půjde a budou mě chtít, pomůžu znovu…i když kuchyň je opravdu záhul :)
Jako máma oceňuji řád a organizaci kolem dětí. I když některým se to možná na začátku moc nelíbí, je to ku prospěchu dětí. Moje 14ctiletá dcera byla velmi spokojená. Nezažila nudu a odnesla si spoustu nových zkušeností a vědomostí. Jako babička nejmenšího benjamínka jsem byla v pohotovosti, ale i o ty nejmenší je výborně postaráno a program je přizpůsobený jejich potřebám. Byl v pohodě a hned po příjezdu řekl mamimce „Příště pojedu na celé prázdniny“.

Celotáborová hra pro letní dětské tábory 2020 - MIB - MEN IN BLACK

Celotáborová hra pro letní dětské tábory 2020

Zúčastněte se přísně tajné mise MIB a pomozte zachránit Zemi i celou galaxii a naše sousedy. V průběhu hry se podíváme do vesmíru, budeme cestovat v čase, absolvujeme speciální výcvik a mnoho dalšího. Na všechny agenty se těší Agent J.

Pojeďte s námi na letní tábor do Bandárie

Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie
Bandárie

Základní informace - III. turnus letního dětského tábora 2020 Klubu 112

Fotografie z programu táborů 2009 - 2019

Airsoft výcvik vojáků
Bubnujeme s Tokhim proti šikaně
Návštěva kouzelníka Pavla Dolejšky
Z návštěvy Seznam se bezpečně
Návštěva Policie České republiky na táboře
Airsoft výcvik ve vodě
Návštěva kouzelníka Tomasiána
Historická ukázka příslušníků Policie ČR
Ukázka práce Policie ČR na táboře
Z celotáborové hry Pevnost Boyard
Autogramiáda Andrejky Kalousové
Andrea Kalousová dělá na táboře svačinářku
Koncert Evy Matějovské
Z návštěvy Policie ČR
Táborový sklad airsoft vybavení
Z celotáborové hry Hvězdná brána
Celodenní výlet na koupaliště Vlašim
Celodenní výlet na táboře

On-line deník z letního dětského tábora

Copak se děje v Bandárii? Co zrovna dělají naše/vaše děti? Jaké máme počasí, co dobré k jídlu, stav marodky a kdo navštívil náš tábor? To vše se dozvíte v našem táborovém on-line deníku.

III. turnus 2020 - 25. 7. - 8. 8. 2020

25. 7. 2020 - Den první

Den první je ve znamení zahájení tábora, příjezdu, rozdělení do oddílů, ubytování a také prvních her v oddílech.

26. 7. 2020 - Den druhý

27. 7. 2020 - Den třetí

28. 7. 2020 - Den čtvrtý

29. 7. 2020 - Den pátý

30. 7. 2020 - Den šestý

31. 7. 2020 - Den sedmý

1. 8. 2020 - Den osmý

2. 8. 2020 - Den devátý

3. 8. 2020 - Den desátý

4. 8. 2020 - Den jedenáctý

5. 8. 2020 - Den dvanáctý

6. 8. 2020 - Den třináctý

7. 8. 2020 - Den čtrnáctý

8. 8. 2020 - Den poslední

Důležité informace, podklady a instrukce


Informace k ukončení tábora a příjezdu autobusů - zveřejníme nejpozději 6. 8. 2020

Důležité sdělení: Lékařské posudky děti obdrží zpět poslední den v obálce společně se zbytky kapesného a předaných léků. V obálce může být ještě Zdravotní záznam z průběhu tábora a to v případě, že naše/vaše dítě bude na táboře v péči táborového zdravotníka (zakreslená klíšťata, naměřené teploty, dieta, doporučení). Obálka je zalepená. Bude-li rozlepená, tak to udělalo naše/vaše dítko :) Obálka může obsahovat i jiné, další důležité sdělení z průběhu tábora a to by mohl být důvod zájmu otevřít tuto obálku dětmi :)

Odjezd autobusů z tábora: xx:xx
Plánovaný příjezd do Prahy: xx:xx (místo stejné jako u odjezdu na tábor)
Důležité informace: Děti a zavazadla nemusí jet ve stejném autobusu.


Nehodí se vám termín tábora? Vyberte si jiný!


Loga partnerů Klubu 112

Vytváření jmenovek oddílu Šikulové
Vzkaz z Bandaboxu
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Taneční vystoupení Nej holek
Z celotáborové hry Trosečníci
Ludmila Dědičová - praktikantka prima Bandičky

Sezóna s Covid-19

Táborovou sezónu neblaze ovlivnila světová pandemie koronaviru Covid-19. Od poloviny května můžeme být rádi, že tábory vůbec mohou proběhnout. Jak budou probíhat s námi? Dozvíte se v tomto článku.

přečíst celé

Bandárie pro letní dětské tábory

Naše Bandárie začíná získávat svou podobu. Máme za sebou několik pracovních víkendů. Máme uklizeno a začínáme budovat! Bandárie bude to nejkrásnější tábořiště pro letní dětské tábory :)

přečíst celé

60 % kapacity je obsazená

Volná místa a kapacita v oddílech našich turnusech začíná ubývat. Celkově 60 % naší kapacity je obsazená. Letní dětské tábory 2020 budou stát za to a proto neváhejte a posílejte přihlášky!

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

Alive
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel
Schneider

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?