Letní dětský tábor 2022 na splátky

Přišel podzim a s tím i zhoršení aktuálního stavu spojený s Covid-19. Respiračním onemocněním se v tomto počasí lépe daří a se změnou našeho chování přišla další nepříjemná vlna. Očekáváme, že přijdou znovu dílčí omezení a to se samozřejmě neblaze promítne do "našich peněženek". A jelikož dětské tábory jsou o dětech a tábor bez dětí pozbývá na logice, chceme rodičům našich/vašich dětí pomoci, aby děti měly krásné léto plné dobrodružství. Znovu po roce proto vyhlašujeme akci: Letní dětský tábor na splátky!

Jak akce Letní dětský tábor na splátky funguje?

Vložte přihlášku "jakoby se nechumelilo" - jen do poznámky v přihlášce napište "Chci tábor na splátky". Přijdou vám sice standardní informace k platbě, ale ty jen z části ignorujte. Pravidelně každý měsíc uhraďte minimální částku 1.000 Kč. Celý pobyt musí být uhrazený nejpozději do 25. 6. 2022, protože to je poslední den, kdy párujeme platby. 


 

Loga partnerů Klubu 112

Domácí kynuté buchtičky se šodo
Z návštěvy Seznam se bezpečně
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Ukázka taktiky PČR pro oddíl Airsoft vojáci
Taktický výcvik na střelnici
Bandárie - tábořiště pro tábory Klubu 112

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADEMIE.

přečíst celé

Dětský tábor na splátky

Je to tu zase: Covid-19. A proto umožňujeme rodičům uhradit dětský tábor na splátky. Tato akce platí po dobu zhoršování situace - zatím do konce listopadu 2021.

přečíst celé

Volná místa docházejí

Máte zájem o náš letní dětský tábor? Seznamte se s nabídkou volných míst, která docházejí ...

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

Alive
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel
Schneider

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?