VOJENSKÁ AKADEMIE - vojenský airsoftový tábor s kvalitním výcvikem

VOJENSKÁ AKADEMIE - to je kvalitní vojenský airsoftový tábor spojený s intenzivním střeleckým výcvikem, výcvikem vojenské taktiky a program příbuzných témat jako TCCC - výcvik taktické první pomoci, CQB - Close Quarter Battle (boj v uzavřených - zastavěných prostorech / na krátkou vzdálenost), odstřelovačským výcvikem - Sniper Basic, Sniper Advanced, výcvikem průzkumníka a návodčího atd. pod vedením zkušených operátorů (instruktorů odborného výcviku). VOJENSKÁ AKADEMIE si klade za cíl přihlášené hráče něco praktického naučit, a to jak do airsoftových her, tak i do života.

Co je vojenský airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADEMIE? Je to o pár stupňů vyšší level "hraní na vojáky" s využitím airsoftových zbraní ke střeleckému výcviku, propracovanější vojenský výcvik taktiky a dovedností. VOJENSKÁ AKADEMIE je dobře vybraný vojenský airsoftový letní dětský tábor pro děti ve věku 10 - 17 let.

Staň se příslušníkem S.T.S. (Speciální Táborové Síly), projdi naším výcvikem, splň jednotlivé mise, získej Absolventský list a další rok navaž na získané dovednosti. Naučíme tě to hlavní - šetřit kuličky, přežít a z každé situace vyjít jako vítěz.
Na tento vojenský airsoft tábor chce jet zaručeně každé dítě!

Vlastní střelnice v areálu pro výcvik střelby z krátkých a dlouhých zbraní a výcvik taktiky

Pouze VOJENSKÁ AKADEMIE disponuje vlastní airsoft střelnicí na ploše více jak 5000m2 (jak fotbalové hřiště) - střelnice na krátké zbraně, střelnice na dlouhé zbraně, taktická střelnice, IPSC střelnice. Základna VOJENSKÉ AKADEMIE se nachází uprostřed lesů jako stvořených pro výcvik taktiky a vojenského řemesla a dovedností.

XSTRELNICEX

1 ROTA, 4 ČETY, 16 DRUŽSTEV (TÝMŮ), 64 HRÁČŮ | 1/3 obsazena

Kapacita VOJENSKÉ AKADEMIE je 64 hráčů airsoftu, kteří jsou rozděleni do 4 čet po 4 družstvech, a to jak podle věku, fyzických možností, tak i dovedností. Na všechny hráče čekají zajímavé zážitky plné adrenalinu, při kterých získají nové zkušenosti a dovednosti.

Ukázka taktiky PČR pro oddíl Airsoft vojáci
Z airsoft akce na táboře
Naši airsoftáci LDT 2020
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Z airsoftové akce na táboře
Výcvik airsoft vojáků
Výcvik střeleckých dovedností na střelnici
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Z výcviku Airsoft vojáků
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Ukázka taktiky PČR pro oddíl Airsoft vojáci

Základní informace

Airsoftový tábor spolupracující s předními odborníky

Náš airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADEMIE spolupracuje s předními odborníky ve svých oborech. Návštěvy profesionálních vojáků, policistů a odborníků, kteří zatraktivní náš program a výcvik, jsou samozřejmostí. V minulosti jsme hostili příslušníky AČR, AZ AČR, PČR, kriminalisty, pyrotechniky a mnohé další. Hledáš kvalitní airsoftový tábor s vojenským výcvikem? Přihlaš se!

XREIFX

Program VOJENSKÉ AKADEMIE tvoří:

Airsoftový tábor s dokonalým propojením světa airsoftu, filmů a PC her

Jen náš unikátní airsoftový tábor a přístup propojuje svět oblíbených filmů s vojenskou tématikou a počítačových her. Na hráče čekají mise inspirované filmy a počítačovými hrami s vojenskou tématikou a tak se přihlášení mohou těšit na vojenské mise jako Zachraňte vojína Ryana, Za nepřátelskou linií nebo českým filmem Copak je to za vojáka. 

Reference hráčů - získané od účastníků na vyžádání

"Nejlepší airsoftový tábor na kterém jsem kdy byl." - Tomáš
"Absolutně doporučuji." - David
"Byl jsem a už se zase těším jak malej kluk." - Honza
"Na tomhle táboře mě fakt něco naučili. Škoda že není delší." - Roman
"Pecka. Když jsem vyprávěl co jsem zažil na táboře, kluci z týmu nechápali." - Jirka

On-line přihláška do VOJENSKÉ AKADEMIE

Láká vás airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADEMIE? Stačí jen odeslat On-line přihlášku.

Více informací na: www.VOJENSKÁAKADEMIE.cz


 

Loga partnerů Klubu 112

Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Táborová OPEN-AIR diskotéka
Pečené kuře už se chystá
Ukázka práce hasičů pro Záchranáře
Výtvarný program oddílu Šikulové
Celodenní výlet na táboře

Dětský tábor na splátky

Do skončení nouzového stavu nabízíme rodičům možnost zajistit dětem náš letní dětský tábor na splátky. Tato nabídka tábora na splátky končí s nouzovým stavem: do 11. 4. 2021

přečíst celé

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

On-line deník z Airsoft tábora 2021

Stále makáme na přípravách toho nejlepšího airsoft tábora v Čechách :) Nyní jsme připravili On-line deník S.T.S. Klubu 112 a dále pracujeme na zadání pro družstva a náplně misí pro hráče!

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

Alive
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel
Schneider

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?